Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD 86-512-56998960 peony@peonyfns.com
Aktualności Uzyskaj wycenę
Dom - Aktualności - GMP Standard Pharma Sterile Peeler Wirówka Typ ścienny

GMP Standard Pharma Sterile Peeler Wirówka Typ ścienny

November 25, 2020

W pełni automatyczna wirówka wyładowcza z poziomymi ściankami serii GKC jest wirówką filtrującą o pracy ciągłej i szczelinową.Konstrukcja i projekt systemu w pełni uwzględniają wymagania cGMP, TGA i są odpowiednie dla wymagań dotyczących czystości w farmaceutykach, żywności itp. Duże okazje i mogą spełniać różne wymagania przeciwwybuchowe.
Wirówka typu GKC jest całkowicie otwartą obudową zewnętrzną i instalacją naścienną, zapewniającą całkowitą izolację obszaru roboczego i obszaru zasilania, aby uniknąć zanieczyszczenia produktu.Niezależny układ hydrauliczno-smarujący jest wyposażony w system ochrony przed azotem i system czyszczenia CIP online.Korzystanie ze sterowania programem PLC, regulacja prędkości konwersji częstotliwości, układ hamulcowy zużywający energię.
Metoda sterowania przyjmuje pełną automatyczną kontrolę (może być również obsługiwana ręcznie).Zasilanie, separacja, mycie, odwadnianie, rozładowywanie i regeneracja tkaniny filtracyjnej, czyszczenie online, ochrona przed azotem i inne procesy podczas pracy wirówki są ustawiane z wyprzedzeniem zgodnie z wymaganiami klienta. Program działa.

 

najnowsze wiadomości o firmie GMP Standard Pharma Sterile Peeler Wirówka Typ ścienny  0

najnowsze wiadomości o firmie GMP Standard Pharma Sterile Peeler Wirówka Typ ścienny  1