Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD 86-512-56998960 peony@peonyfns.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD profil firmy

 • Chiny ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD profil firmy
 • Chiny ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD profil firmy
 • Chiny ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD profil firmy
 • Chiny ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD profil firmy
 • Chiny ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD profil firmy
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD
 • Rodzaj działalności

  Producent,Dystrybutor / Hurtownik,Eksporter,Firma Handlowa,Sprzedawca,Inny

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  Piwonia

 • Ilość pracowników

  500~550

 • Coroczne wyprzedaże

  35Million -40Million

 • Rok założenia

  1990

 • pc Export

  70% - 80%

 • Identyfikacja

  Radny członek gildii maszynistów separatorów narodowych

 • Przetwarzanie urządzeń

  Importowane z Włoch, Niemiec itp

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-512-56998960

Wprowadzenie

Podstawowe informacje


Zhangjiagang City Peony Machinery Co., Ltd., założona jako specjalne przedsiębiorstwo produkujące sprzęt do separacji w 2008 roku, jest znanym producentem i usługodawcą w zakresie separacji i filtracji w Chinach.Peonia poświęcona rozwiązywaniu problemów związanych z separacją ciała stałego od cieczy, cieczy i cieczy dla klientów na całym świecie oraz zapewnianiu separacji i filtrowania produktów mechanicznych z wygodną obsługą, wysoką wydajnością, niezawodną jakością i doskonałą obsługą na całym świecie.Będąc korporacją grupową, Peony ma 3 bazy produkcyjne w Chinach - Zhangjiagang, Nanjing i Hangzhou.

Chiny ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD profil firmy 0

Chiny ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD profil firmy 1

 


 

Produkty

Jako profesjonalny dostawca urządzeń do oddzielania i filtrowania, produkujemy wirówki koszowe, dekantery i separatory tarczowe linii produktów skrobiowych oraz sprzedajemy sprzęt pomocniczy, taki jak sprzęt do klarowania, filtry, pompy itp. Te 25 serii ponad 150 produktów to produkty własne. -rozwój Peony i uzyskały patent krajowy.Produkty te i odpowiedni sprzęt pomocniczy są szeroko stosowane w przemyśle chemicznym, naftowym, farmaceutycznym, górniczym, spożywczym, napojowym i ochronie środowiska.

 

Posiadamy różnego rodzaju obiekty kontrolne i testujące o wartości ponad 10 milionów dolarów, teraz 16 stołów testowych, centrum testowania biegów 6920, maszyna do wykrywania promieni rentgenowskich, szybkobieżna wyważarka dynamiczna, ultradźwiękowe maszyny do wykrywania wad itp., Jesteśmy wyposażeni w kompletne testowanie, inspekcja, system kontroli analiz, zaawansowane maszyny testujące i symulacyjny stół testowy warunków pracy oraz automatyczny system testowania kontrolnego, który gwarantuje nasze nowe badania produktów, walidację przetwarzania i jakość.

 

Mocno wyposażyliśmy solidne i precyzyjne maszyny do obróbki z Niemiec, Włoch, Anglii i naszej znanej krajowej marki, tutaj chciałbym wymienić kilka z nich w celach informacyjnych.
200 Wytaczarko-frezarka sterowana numerycznie TK6920
160 Wytaczarko-frezarka sterowana numerycznie TK6916
Włoska wytaczarka i frezarka sterowana numerycznie PAMA
Tokarka CNC 80T
Tokarka CNC 40 T
Maszyna Merry Go Round 2,5 m C525E
Wiertarka promieniowa Z100
Frezarka pionowa sterowana numerycznie
Centrum podwodnego cięcia plazmą
Centrum obróbcze CNC

 

Zebraliśmy wielkie osiągnięcia w tych latach, a obrót sięga 380 milionów RMB
rok 2013, a my spodziewamy się zrealizować 500 milionów RMB w 2015 roku.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy zajmują się separacją i filtracją. Poszukujemy również wykwalifikowanych agentów na całym świecie, aby zapewnić lepszą obsługę i głęboki marketing.

 

 

Sieć ogólnoświatowa

Nasze produkty rozprzestrzeniły się na całym świecie i są stosowane w 35 krajach i regionach, na przykład w Ameryce, Niemczech, Włoszech, Szwecji, Kanadzie, Singapurze, Australii, Brazylii, Rosji, Indiach, na Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej itp. zapewnić elastyczną i wykwalifikowaną obsługę techniczną, aby rozwiązać wszelkie problemy z konserwacją w jak najkrótszym czasie, teraz mamy ustanowionych agentów w wielu krajach, takich jak Brazylia, Kolumbia, Ameryka Łacińska, Bangladesz, Azja Południowo-Wschodnia itp.

 

Nagroda dla społeczeństwa

Peony poświęca się działalności charytatywnej, dofinansowujemy biednym uczniom ukończenie szkoły i staramy się założyć kilka szkół podstawowych, aby uzyskać informacje zwrotne od społeczeństwa, niniejszym apelujemy do wszystkich ludzi, aby zaangażowali się w działalność charytatywną, innowacje techniczne zmieniają świat miłość ogarnia świat!

 

Historia

Peony Machinery jest spółką zależną grupy CSSC, która powstała w 1958 roku i jest przedsiębiorstwem państwowym o powierzchni roboczej 65000 m2. Po rozwoju gospodarczym Peony jest Założona w 2008r. Jako firma handlowa dla grupy CSSC.

 

Firma zawsze kładzie nacisk na wiodącą technologię.Kolejny kapitał został zainwestowany w przebudowę sprzętu, wprowadzenie zaawansowanych technologii, tworząc kompleksowy nowoczesny system produkcyjny w odlewni, obróbkę metali, montaż, przeglądy i testy.Wszystko to sprawia, że ​​zawartość technologii produktów, proces techniczny i placówka testowa są zawsze korzystne w swojej branży.

 

Firma zawsze kieruje się zapotrzebowaniem rynku.Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z wymaganiami klientów i trendami rynkowymi.Obecnie firma posiada łącznie 16 głównych serii z ponad 60 specyfikacjami produktów.Wszystkie produkty są ściśle zgodne z krajowymi standardami technologicznymi, dzięki czemu cieszą się dużym udziałem na rynku krajowym i zagranicznym, a także dobrą opinią.

 

Z biegiem lat standardy i zasady postępowania pracowników ulegają ciągłemu doskonaleniu, a kierownictwo przedsiębiorstwa podąża w kierunku poziomu naukowego, standardowego i zawodowego.Obecnie nasza firma posiada kontyngent dobrze wyszkolonych pracowników, którzy są w stanie sprostać potrzebom nowoczesnego zarządzania i produkcji przedsiębiorstwa, tworząc solidne podstawy dla przyszłego rozwoju naszej firmy.

 

Podczas ciągłego rozwoju firma Peony stworzyła doskonały, nowoczesny system zarządzania przedsiębiorstwem ze zoptymalizowanymi zasobami, rozsądną koordynacją, precyzyjnym podziałem pracy i ujednoliconą współpracą wszystkich organizacji w przedsiębiorstwie, tworząc sprawnie działający zespół zarządzający.Doskonały system oraz wysoce wydajny i rygorystyczny system działania to solidna podstawa dla rozsądnych decyzji zarządczych i stabilnego rozwoju biznesowego przedsiębiorstwa.Przedsiębiorstwo otwiera się na wszystkie talenty, promując mechanizm rywalizacji polegający na „wchłanianiu tylko utalentowanych, odrzucaniu bylejakości” w celu podtrzymania żywotności.

 

Dzięki integracji zarządzania i zoptymalizowanych produktów Peony realizuje terminową i szybką dystrybucję poprzez nowoczesny łańcuch informacji o magazynowaniu, pakowaniu i logistyce, aby sprostać wymaganiom rynku.

 

Po wielu latach rozwoju Peony zgromadziła wiele talentów i bogate doświadczenie oraz przyciągnęła wielu krajowych i zagranicznych klientów profesjonalną technologią i wyjątkową jakością.Peony nie ustaje w duchu pracowitości, przedsiębiorczości, innowacji i dobrej wiary.Nasze wysokiej jakości produkty są dobrze sprzedawane na całym świecie, ciesząc się dużym uznaniem naszych użytkowników na rynkach międzynarodowych.

 

 

 

 

Usługa

Sprzedaż i serwis


Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w eksporcie zbudowaliśmy już system marketingu, sprzedaży i obsługi posprzedażnej, który może zapewnić dobre i doskonałe zintegrowane rozwiązania inżynieryjne do zastosowań przemysłowych i środowiskowych.Jesteśmy w stanie zrealizować cały projekt, aby dać rozwiązanie umożliwiające spełnienie potrzeb i satysfakcji klienta.Mamy już agentów w różnych krajach, aby zapewnić terminową i najwyższą obsługę oraz konserwację.W międzyczasie szukamy możliwości współpracy z bardziej wykwalifikowanymi agentami w większej liczbie krajów i regionów.Teraz naszą siłą jest ogromna wiedza techniczna i doświadczenie zdobyte przez te lata.Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższą jakość i doskonałą obsługę.

 

Planujemy utworzyć centrum serwisowe lub współpracować z lokalnym centrum obsługi posprzedażnej, aby zapewnić naszą bliską obsługę.

 

7 * 24-godzinne bezpłatne wsparcie techniczne.

 

Mnóstwo części zamiennych w magazynie, 2 dni robocze są dostępne do wysłania w razie potrzeby.

 

Dostarczane są zarówno OEM, jak i ODM.

 

Posiadamy zaawansowane maszyny do importowania, które gwarantują precyzję części.Dysponujemy doświadczonymi zespołami inżynierów, którzy dobiorą odpowiedni model wirówki.Posiadamy wykwalifikowanych pracowników świadectwo eksploatacji zabezpieczające wykonanie.Ponadto posiadamy innowacyjne koncepcje projektowe.

 

W trakcie ciągłego rozwoju firma Peony stworzyła doskonały, nowoczesny system zarządzania przedsiębiorstwem ze zoptymalizowanymi zasobami, rozsądną koordynacją, precyzyjnym podziałem pracy i ujednoliconą współpracą wszystkich organizacji w przedsiębiorstwie, tworząc sprawnie działający zespół zarządzający.Doskonały system oraz wysoce wydajny i rygorystyczny system działania to solidna podstawa dla rozsądnych decyzji zarządczych i stabilnego rozwoju biznesowego przedsiębiorstwa.Przedsiębiorstwo otwiera się na wszystkie talenty, promując mechanizm rywalizacji polegający na „wchłanianiu tylko utalentowanych, odrzucaniu bylejakości” w celu podtrzymania żywotności.

 

Chiny ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD profil firmy 0

 

 

 

Nasz zespół

Zarząd, dział produkcji, dział zakupów, dział produkcji, dział kontroli jakości, dział badań i rozwoju, dział finansowy, dział sprzedaży posprzedażnej itp.