Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD

dobra jakość Wirówki dekantacyjne na sprzedaż
In the process of production,you were hotness to invite me to visit your factory.If i have any other requirements in the future,i will buy again.

—— Mr.Hussain

We have been using your machine, everything is fine.No matter in quality or after-sales,You all do well.

—— Mr. Mustafa Kamal

It is my pleasure to find you the trustworthy enterprise.Your equipment is very good, I think we can keep cooperation.

—— Mr.Neculcea

Im Online Czat teraz

ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD

1 2 3
ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD
公司图片

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Piwonia
Ilość pracowników : 500~550
Coroczne wyprzedaże : 35Million -40Million
Rok założenia : 1990
pc Export : 70% - 80%
Identification: Councilor member of the National separator machinery guild
Processing equipments: Imported from Italy,Germany,etc
Podstawowe informacje


Zhangjiagang Peony Machinery Co., Ltd., założona jako firma produkująca specjalne urządzenia oddzielające w 2008 roku, jest znanym producentem i dostawcą usług separacji i filtracji w Chinach. Piwonia dedykowana do rozwiązywania problemów separacji ciał stałych, cieczy i cieczy dla klientów na całym świecie oraz zapewniająca rozdzielanie i filtrowanie produktów mechanicznych z wygodną obsługą, wysoką wydajnością, niezawodną jakością i doskonałą obsługą na całym świecie. Jako spółka grupy Peony ma 3 bazy produkcyjne w Chinach - Zhangjiagang, Nanjing i Hangzhou.


Produkty

Jako profesjonalny dostawca urządzeń oddzielających i filtrujących produkujemy wirówki koszowe, dekantery i separatory dysków do produktów skrobiowych oraz sprzedajemy urządzenia pomocnicze, takie jak urządzenia klarujące, filtry, pompy itp. Te serie 25 dotyczące ponad 150 produktów to samorozwój Piwonii i uzyskał patent krajowy. Te produkty i odpowiedni sprzęt pomocniczy są szeroko stosowane w przemyśle chemicznym, naftowym, farmacji, górnictwie, przemyśle spożywczym, branży napojów i ochronie środowiska.

Posiadamy różnego rodzaju urządzenia kontrolne i testujące o wartości ponad 10 milionów USD, teraz 16 stołów testowych, centrum testowania biegów 6920, wykrywacz promieni X, dynamiczne wyważarki o wysokiej prędkości, maszyny wykrywające defekty ultradźwiękowe itp., Jesteśmy wyposażeni w kompletne testy, inspekcję, system kontroli analizy, zaawansowane maszyny testujące i symulacyjną tabelę testów warunków pracy oraz automatyczny system kontroli kontroli, który gwarantuje nasze nowe badania produktu, walidację przetwarzania i jakość.

Jesteśmy mocno wyposażeni w solidne i precyzyjne maszyny do obróbki z Niemiec, Włoch, Anglii i naszej krajowej znanej marki, tutaj chciałbym wymienić kilka z nich w celach informacyjnych.
200 Wiertarko-frezarka numeryczna TK6920
160 Sterowanie numeryczne Wiertarko-frezarka TK6916
Włoski Wiertarko-frezarka PAMA Numerical Control
Tokarka CNC 80T
Tokarka CNC 40 T
2,5 m maszyna Merry Go Round C525E
Wiertarka promieniowa Z100
Sterowana numerycznie pionowa frezarka
Podwodne Centrum Plazmowe
Centrum obróbcze CNC

W tych latach osiągnęliśmy wielkie osiągnięcia, a obroty sięgają 380 mln RMB
w roku 2013 i spodziewamy się przeprowadzić 500 mln RMB w 2015 roku.

Witajcie wszyscy, którzy są zaangażowani w separację i filtrację do pracy z nami, a także szukamy wykwalifikowanych agentów na całym świecie, aby zapewnić lepszą obsługę i głębszy marketing.

Ogólnoświatowa sieć

Nasze produkty rozpowszechniły się na całym świecie i są stosowane w ponad 35 krajach i regionach, na przykład w Ameryce, Niemczech, Włoszech, Szwecji, Kanadzie, Singapurze, Australii, Brazylii, Rosji, Indiach, na Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej itp. elastyczny i wykwalifikowany serwis techniczny, aby rozwiązać wszelkie kwestie związane z obsługą techniczną w jak najkrótszym czasie, teraz mamy siedzibę agentów w wielu krajach, takich jak Brazylia, Kolumbia, Ameryka Łacińska, Bangladesz, Azja Południowo-Wschodnia itp.

Nagroda dla społeczeństwa

Piwonia poświęca się działalności charytatywnej, subsydiujemy niektórych biednych studentów, aby ukończyć szkołę i staramy się ustanowić kilka podstawowych informacji zwrotnych dla społeczeństwa, niniejszym apelujemy do wszystkich ludzi o udział w działalności charytatywnej, innowacje techniczne zmieniają świat , miłość ogarnia świat!

Szczegóły kontaktu
ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Alice Gu

Tel: 86-512-56998960

Faks: 86-512-58797983

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)