Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD

dobra jakość Wirówki dekantacyjne na sprzedaż
In the process of production,you were hotness to invite me to visit your factory.If i have any other requirements in the future,i will buy again.

—— Mr.Hussain

We have been using your machine, everything is fine.No matter in quality or after-sales,You all do well.

—— Mr. Mustafa Kamal

It is my pleasure to find you the trustworthy enterprise.Your equipment is very good, I think we can keep cooperation.

—— Mr.Neculcea

Im Online Czat teraz

ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD

1 2 3 4 5
ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD
公司图片 Fabryka Fabryka

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Piwonia
Ilość pracowników : 500~550
Coroczne wyprzedaże : 35Million -40Million
Rok założenia : 1990
pc Export : 70% - 80%
Identification: Councilor member of the National separator machinery guild
Processing equipments: Imported from Italy,Germany,etc
Podstawowe informacje


Zhangjiagang Peony Machinery Co., Ltd., założona jako specjalne przedsiębiorstwo produkujące urządzenia oddzielające w 2008 r., Jest znanym producentem i dostawcą usług separacji i filtracji w Chinach. Peony poświęciła się rozwiązywaniu problemów rozdzielania ciał stałych i cieczy, płynów dla klientów na całym świecie i zapewnianiu produktów mechanicznych oddzielających i filtrujących z wygodną obsługą, wysoką wydajnością, niezawodną jakością i doskonałą obsługą na całym świecie. Będąc spółką grupy, Peony ma 3 bazy produkcyjne w Chinach - Zhangjiagang, Nanjing i Hangzhou.


Produkty

Jako profesjonalny dostawca sprzętu oddzielającego i filtrującego, produkujemy wirówki koszowe, dekantery i separatory tarczowe skrobiowe, a także sprzedajemy sprzęt pomocniczy, taki jak sprzęt do klarowania, filtry, pompy itp. Te 25 serii o ponad 150 produktach jest samorozwoju Peony i uzyskały patent krajowy. Produkty te i odpowiedni sprzęt pomocniczy są szeroko stosowane w przemyśle chemicznym, naftowym, farmacji, górnictwie, przemyśle spożywczym, przemyśle napojów i ochronie środowiska.

Posiadamy różnego rodzaju urządzenia kontrolne i testujące o wartości ponad 10 milionów USD, obecnie 16 stołów testowych, centrum testowania narzędzi 6920, wykrywacz promieni rentgenowskich, dynamiczną wyważarkę o dużej prędkości, urządzenia do wykrywania wad ultradźwiękowych itp., Jesteśmy wyposażeni w kompletne testy, inspekcja, system kontroli analizy, zaawansowane maszyny testujące i symulacyjny stół testowy warunków pracy oraz automatyczny system kontroli kontroli, który gwarantuje nasze nowe badania produktów, walidację przetwarzania i jakość.

Jesteśmy mocno wyposażeni w maszyny do robuste i obróbki precyzyjnej z Niemiec, Italii, Anglii i naszej krajowej znanej marki, tutaj chciałbym wymienić kilka z nich dla Państwa odniesienia.
200 wiertarko-frezarka sterowana numerycznie TK6920
Wiertarka i frezarka sterowana numerycznie 160 TK6916
Włoska wiertarko-frezarka PAMA do sterowania numerycznego
Tokarka CNC 80T
Tokarka CNC 40 T
2,5 m Merry Go Round Machine C525E
Wiertarka promieniowa Z100
Sterowana numerycznie frezarka pionowa
Podwodne centrum cięcia plazmowego
Centrum obróbcze CNC

Zebraliśmy wielkie osiągnięcia w tych latach, a obroty sięgają 380 milionów RMB
w roku 2013 i spodziewamy się przeprowadzić 500 milionów RMB w 2015 roku.

Witamy wszystkich, którzy są zaangażowani w separację i filtrację, aby współpracować z nami, a także szukamy wykwalifikowanych agentów na całym świecie, aby zapewnić lepszą obsługę i głęboki marketing.

Sieć ogólnoświatowa

Nasze produkty rozprzestrzeniły się po całym świecie i są stosowane w ponad 35 krajach i regionach, na przykład w Ameryce, Niemczech, Włoszech, Szwecji, Kanadzie, Singapurze, Australii, Brazylii, Rosji, Indiach, na Bliskim Wschodzie iw Azji Południowo-Wschodniej itd. elastyczna i wykwalifikowana obsługa techniczna do rozwiązywania wszelkich problemów związanych z konserwacją w możliwie najkrótszym czasie, teraz stworzyliśmy agentów w wielu krajach, takich jak Brazylia, Kolumbia, Ameryka Łacińska, Bangladesz, Azja Południowo-Wschodnia itd.

Nagroda Społeczeństwa

Piwonia poświęca się działalności charytatywnej, dofinansowujemy biednych studentów, aby ukończyli szkołę i staramy się zorganizować niektóre z nich, aby przekazywać informacje zwrotne społeczeństwu. Niniejszym apelujemy do wszystkich ludzi o podjęcie działalności charytatywnej, innowacje techniczne zmieniają świat , miłość ogarnia świat!

Szczegóły kontaktu
ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Alice Gu

Tel: 0086-512-56998960,18921953667

Faks: 86-512-58797983

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)