Tel:
Chiny Separator - Wirówka producent
ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD

                              SKONCENTROWANY NA ROZWIĄZANIU SEPARACJI

Dom ProduktySeparator - Wirówka

Solid - Liquid Separator - Centrifuge

Solid - Liquid Separator - Centrifuge

  • Solid - Liquid Separator - Centrifuge
  • Solid - Liquid Separator - Centrifuge
  • Solid - Liquid Separator - Centrifuge
  • Solid - Liquid Separator - Centrifuge
 • Solid - Liquid Separator - Centrifuge

  Szczegóły Produktu:

  Place of Origin: China
  Nazwa handlowa: Peony
  Orzecznictwo: ISO9001& ISO14001
  Model Number: PDC

  Zapłata:

  Minimum Order Quantity: 1
  Packaging Details: Standard wooden case
  Delivery Time: 60-75days
  Payment Terms: TT,.LC
  Supply Ability: 60sets per month
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  High Light:

  oil separator centrifuge

  ,

  centrifuge filtration systems

  Solid - Liquid Separator - Centrifuge

  Zasada rozdzielania

  Korzystając z zasady, że lekka ciecz, ciężka ciecz i stała faza, o różnej gęstości i wzajemnie nierozpuszczalne w zmieszanym płynie, uzyskują różną prędkość sedymentacji w polu siły odśrodkowej lub polu siły grawitacji, oddzielając rozwarstwienie lub powodując stałe cząstki w można uzyskać płyn do depozytu.

  W polu siły grawitacji lub polu siły odśrodkowej, lekka faza ciekła, ciężka faza ciekła i faza stała o różnej gęstości i wzajemnie nierozpuszczalne w zmieszanej cieczy, odpowiednio zyskują inną prędkość sedymentacji, a zatem oddzielają się i rozwarstwiają. W polu sił grawitacji nazywa się to separacją grawitacyjną, podczas gdy w polu sił odśrodkowych nazywa się separacją odśrodkową.

  Separacja grawitacyjna

  Z powodu różnicy gęstości, mieszany płyn w pojemniku, po pewnym czasie, stopniowo dzieli się na 2 warstwy. Cząstka fazy ciężkiej złożonej cieczy osadza się na dnie pojemnika, podczas gdy faza lekka 1 zawiesza się na górnej powierzchni. Wyróżniająca się płaszczyzna podziału tworzy fazę lekką i ciężką. Na szybkość rozdzielania ma wpływ różnica gęstości pomiędzy fazami lekkimi i ciężkimi, które tworzą mieszaną ciecz. Im większa jest różnica gęstości, tym szybsza będzie prędkość rozdzielania.

  1. Silnik z tyłu 2. Skrzynia biegów 3. Kaptur 4 Sekcja bębna 5 Cokół 6 Przewód zasilający 7. Silnik główny

  Aplikacje:

  Wiercenie błoto jest integralną częścią większości operacji wiercenia, jest również nazywane płuczką wiertniczą, w płynie zawieszone są pewne ciała stałe

  Wirówka dekantacyjna Peony może zapewnić technologię separacji ciał stałych od płynów wiertniczych, umożliwiając ponowne wykorzystanie materiału oraz bardziej wydajną i ekonomiczną utylizację. Posiadamy specjalną wirówkę dekantacyjną do projektowania pól naftowych i przemysłowych, płuczki wiertnicze / płuczkę wiertniczą czyszczenie i uzdatnianie wody procesowej.

  Wirówki do dekantacji Peony służą do przetwarzania płynów wiertniczych na bazie wody i oleju. Wirówki dekantacyjne mechanicznie zwiększają siłę grawitacji wywieraną na mieszankę cieczy i ciał stałych obecnych w systemie mułu. Możemy zastosować ponad 3000 maszyn G-force, aby oddzielić cząstki w cieczy

  Wirówki Peony Decanter mają szerokie możliwości procesowe, aby spełnić wszystkie zakresy, zgodnie z programem wiercenia. Jest on powszechnie i szeroko stosowany do eksploatacji odwiertów naftowych i gazu, zapewniając efektywne sterowanie ciałami stałymi, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów całkowitych błota operatora i minimalizacji objętości odpadów.

  Dane techniczne:

  Przewaga konkurencyjna:

  automatyczna ciągła praca

  Regulacja poziomu wody
  Najwyższa wydajność i najniższe zużycie energii

  Sterowanie PLC

  Przenośnik ślimakowy w całości wyłożony płytkami.

  Szczegóły kontaktu
  ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD

  Osoba kontaktowa: jim gu

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  ZHANGJIAGANG CITY PEONY MACHINERY CO.,LTD
  Leyu town, Zhangjiagang City, Nanjing, Jiangsu Province, China
  Tel:86-512-56998960
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Separator - Wirówka dostawca. © 2012 - 2020 separator-centrifuge.com. All Rights Reserved.