Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySeparator - Wirówka

Solid - Liquid Separator - Centrifuge

dobra jakość Wirówki dekantacyjne na sprzedaż
In the process of production,you were hotness to invite me to visit your factory.If i have any other requirements in the future,i will buy again.

—— Mr.Hussain

We have been using your machine, everything is fine.No matter in quality or after-sales,You all do well.

—— Mr. Mustafa Kamal

It is my pleasure to find you the trustworthy enterprise.Your equipment is very good, I think we can keep cooperation.

—— Mr.Neculcea

Im Online Czat teraz

Solid - Liquid Separator - Centrifuge

Chiny Solid - Liquid Separator - Centrifuge dostawca
Solid - Liquid Separator - Centrifuge dostawca Solid - Liquid Separator - Centrifuge dostawca Solid - Liquid Separator - Centrifuge dostawca Solid - Liquid Separator - Centrifuge dostawca

Duży Obraz :  Solid - Liquid Separator - Centrifuge

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Peony
Orzecznictwo: ISO9001& ISO14001
Model Number: PDC

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1
Packaging Details: Standard wooden case
Delivery Time: 60-75days
Payment Terms: TT,.LC
Supply Ability: 60sets per month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Solid - Liquid Separator - Centrifuge

Zasada rozdzielania

Korzystając z zasady, że lekka ciecz, ciężka ciecz i stała faza, o różnej gęstości i wzajemnie nierozpuszczalne w zmieszanym płynie, uzyskują różną prędkość sedymentacji w polu siły odśrodkowej lub polu siły grawitacji, oddzielając rozwarstwienie lub powodując stałe cząstki w można uzyskać płyn do depozytu.

W polu siły grawitacji lub polu siły odśrodkowej, lekka faza ciekła, ciężka faza ciekła i faza stała o różnej gęstości i wzajemnie nierozpuszczalne w zmieszanej cieczy, odpowiednio zyskują inną prędkość sedymentacji, a zatem oddzielają się i rozwarstwiają. W polu sił grawitacji nazywa się to separacją grawitacyjną, podczas gdy w polu sił odśrodkowych nazywa się separacją odśrodkową.

Separacja grawitacyjna

Z powodu różnicy gęstości, mieszany płyn w pojemniku, po pewnym czasie, stopniowo dzieli się na 2 warstwy. Cząstka fazy ciężkiej złożonej cieczy osadza się na dnie pojemnika, podczas gdy faza lekka 1 zawiesza się na górnej powierzchni. Wyróżniająca się płaszczyzna podziału tworzy fazę lekką i ciężką. Na szybkość rozdzielania ma wpływ różnica gęstości pomiędzy fazami lekkimi i ciężkimi, które tworzą mieszaną ciecz. Im większa jest różnica gęstości, tym szybsza będzie prędkość rozdzielania.

1. Silnik z tyłu 2. Skrzynia biegów 3. Kaptur 4 Sekcja bębna 5 Cokół 6 Przewód zasilający 7. Silnik główny

Aplikacje:

Wiercenie błoto jest integralną częścią większości operacji wiercenia, jest również nazywane płuczką wiertniczą, w płynie zawieszone są pewne ciała stałe

Wirówka dekantacyjna Peony może zapewnić technologię separacji ciał stałych od płynów wiertniczych, umożliwiając ponowne wykorzystanie materiału oraz bardziej wydajną i ekonomiczną utylizację. Posiadamy specjalną wirówkę dekantacyjną do projektowania pól naftowych i przemysłowych, płuczki wiertnicze / płuczkę wiertniczą czyszczenie i uzdatnianie wody procesowej.

Wirówki do dekantacji Peony służą do przetwarzania płynów wiertniczych na bazie wody i oleju. Wirówki dekantacyjne mechanicznie zwiększają siłę grawitacji wywieraną na mieszankę cieczy i ciał stałych obecnych w systemie mułu. Możemy zastosować ponad 3000 maszyn G-force, aby oddzielić cząstki w cieczy

Wirówki Peony Decanter mają szerokie możliwości procesowe, aby spełnić wszystkie zakresy, zgodnie z programem wiercenia. Jest on powszechnie i szeroko stosowany do eksploatacji odwiertów naftowych i gazu, zapewniając efektywne sterowanie ciałami stałymi, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów całkowitych błota operatora i minimalizacji objętości odpadów.

Dane techniczne:

Przewaga konkurencyjna:

automatyczna ciągła praca

Regulacja poziomu wody
Najwyższa wydajność i najniższe zużycie energii

Sterowanie PLC

Przenośnik ślimakowy w całości wyłożony płytkami.

Szczegóły kontaktu
ZHANGJIAGANG PEONY MACHINERY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: jim gu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)